Ojciec Pio

Ojciec. PIO.jpg

Modlitwy do św. Ojca Pio

Modlitwa Ojca Pio o uzdrowienie

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, abym uwierzył, że Twoja dobra wola jest dla mnie, mojego umysłu, ciała i duszy.

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa.

 Modlitwa do Świętego Ojca Pio z Piertrelciny

Boże, który świętemu Ojcu Pio z Piertrelciny, bratu kapucynowi, dałeś szczególny przywilej uczestnictwa w Męce Twojego Syna, przez Jego wstawiennictwo zechciej udzielić mi łaski …., o którą gorąco Cię proszę, a przede wszystkim dodaj mi ochoty i zdolności abym mógł uczestniczyć w cierpieniach Chrystusa i osiągnął chwałę zmartwychwstania. Amen.

Chwała Ojcu … (3x)


Modlitwa o wstawiennictwo
Świętego Ojca Pio z Piertrelciny
Święty Ojcze Pio, naznaczony świętymi znakami męki naszego Zbawiciela, Ciebie wybrał Bóg, abyś w naszych czasach na nowo ukazał powagę i cuda Bożej miłości. Bądź w niebie naszym patronem, a gdy wzywamy Twojego potężnego wstawiennictwa u tronu Bożego Miłosierdzia, uproś nam przebaczenie grzechów, łaskę zjednoczenia z Jezusem Chrystusem w Eucharystii i radości trwania w Kościele Świętym. Broń nas przed złym duchem, kieruj nasze kroki na drogę pokoju i naucz nas żyć w prawdzie i wolności dzieci Bożych. Amen.


Nowenna do Świętego Ojca Pio
Dzień pierwszy
Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów, prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga, wstawiaj się za mną, bym w mojej trudniej sprawie…, którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.
Ojcze nasz…   Zdrowaś Maryjo…   Chwała Ojcu…

Dzień drugi
Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga – Człowieka, by wierzyli, że to nie opuszczanie, ale wielka miłość Boga, ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji…, którą Ci przedkładam.
Ojcze nasz…   Zdrowaś Maryjo…   Chwała Ojcu…

Dzień trzeci
Święty Ojcze Pio, Ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że Pan swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą, módl się za mną w moich trudnościach…. i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.
Ojcze nasz…   Zdrowaś Maryjo…   Chwała Ojcu…

Dzień czwarty
Święty Ojcze Pio, doświadczony z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je jako los wybranych dusz i dar prowadzący do zbawienia, wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę….
Ojcze nasz…   Zdrowaś Maryjo…   Chwała Ojcu…

Dzień piąty
Święty Ojcze Pio, Ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serce wątpiących nadzieję, że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany, że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy budzi się nadzieja, bądź ze mną w moim doświadczeniu…., abym ufał w miłość Bożą.
Ojcze nasz…   Zdrowaś Maryjo…   Chwała Ojcu…

Dzień szósty
Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do Nieba, bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę…
Ojcze nasz…   Zdrowaś Maryjo…   Chwała Ojcu…

Dzień siódmy
Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że otrzymują os Boga łaskę świętej wytrwałości, módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę…
Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Dzień ósmy
Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umocniłeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go, w imię miłości, która przepełniała Twoje życie, wyjednaj mi w Niebie dar… , o który Cię z ufnością proszę.
Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Dzień dziewiąty
Święty Ojcze Pio, Maryja była Ci Matką najmilszą, Ją wysławiałeś najbardziej spośród wszystkich stworzeń na Niebie i na ziemi, przez Twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie…
Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: